1051. Schaal, Vicke Lindstrand
Kristallen ijsblauwe schaal met plooiende rand naar ontwerp van Vicke Lindstrand en gefabriceerd door glasfabriek Orrefors. Modelnaam "Stella Polaris", aan de onderzijde gemerkt en genummerd 2611. Groter model schaal, Zweden, ontwerp eind jaren 30. |
Naam | Schaal, Vicke Lindstrand | |
Veiling | Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december | |
Afmetingen | Hoogte 10,5 cm en diameter 20 cm. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen. | |
Huidig bod | € 10 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen