1423. Schilderij, Espen Greger Hagen

Schilderij in graffiti stijl van een indiaan door Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-2008 Amsterdam). Gemengde techniek op doek, links gesigneerd. Eind 20e eeuw. Collectie Galerie Muskee Groningen.

Naam Schilderij, Espen Greger Hagen
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen 60 x 90 cm.
Conditie In redelijke staat.
Huidig bod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen