1184. Art Deco theeservies, Gero
Vijfdelig verzilverd metalen Art Deco theeservies "Model 1168", bestaande uit theepot, suikerpot, melkkannetje, lepelvaasje en dienblad naar ontwerp van Georg Nilsson, jaren 20, uitvoering Gero (Zeist). Aan de onderzijde gemerkt. Daarbij een verzilverende sigarettenkoker. |
Naam | Art Deco theeservies, Gero | |
Veiling | Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december | |
Afmetingen | Max. hoogte 13 cm en max. breedte 37,8 cm. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen. | |
Startbod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen