1184. Art Deco theeservies, Gero

Vijfdelig verzilverd metalen Art Deco theeservies "Model 1168", bestaande uit theepot, suikerpot, melkkannetje, lepelvaasje en dienblad naar ontwerp van Georg Nilsson, jaren 20, uitvoering Gero (Zeist). Aan de onderzijde gemerkt. Daarbij een verzilverende sigarettenkoker.

Naam Art Deco theeservies, Gero
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Max. hoogte 13 cm en max. breedte 37,8 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen