1138. Jugendstil stoelen, Jacob & Josef Kohn Wien

Vijf Jugendstil stoelen met velours bekleed door Jacob & Josef Kohn, Wenen. Aan de onderzijde gemerkt middels papieren label. Oostenrijk, eerste kwart 20e eeuw.

Naam Jugendstil stoelen, Jacob & Josef Kohn Wien
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Breedte 41 cm, diepte 43 cm en hoogte 88 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen