1011. Vaas, Tomas Hora
Unica glazen handbeschilderde vaas met geometrisch decor naar ontwerp van Tomas Hora en geproduceerd door Kamenicky Senov Glassworks, modelnaam Vaza Malovaná. Aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd 1999. Tsjechië, aan de onderzijde restant sticker van de glasfabriek Kamenicky Senov sinds 1856. |
Naam | Vaas, Tomas Hora | |
Veiling | Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december | |
Afmetingen | Hoogte 19 cm en diameter 23,3 cm. | |
Conditie | In goede staat. | |
Startbod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen