1115. Vazen

Twee glazen vazen; een blauwe serica vaas naar ontwerp van Floris Meydam, ontwerp stamt uit 1962 en gefabriceerd door de Glasfabriek Leerdam. Daarbij een lichtblauwe mondgeblazen glazen vaas, 21e eeuw.

Naam Vazen
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Max. hoogte 30 cm en max. diameter 13,5 cm.
Conditie Gebruikssporen.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen