1187. Wandborden en schaaltje
Twee keramieken borden; een groot formaat wandbord door de Porceleyne Fles gedecoreerd met molen en landschap met boot, aan de achterzijde gemerkt. Een Friesche Stedentocht wandbord uit 1941, Aurora (Workum) en een handbeschilderd schaaltje gedecoreerd met vogel door Tichelaar, Makkum. 20e eeuw. |
Naam | Wandborden en schaaltje | |
Veiling | Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december | |
Afmetingen | Max. diepte 5 cm en max. diameter 40,2 cm. | |
Conditie | Schaaltje rand frittingen, overige in gebruikte staat. | |
Startbod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen