1307. Wandtegel, Lisa Larson

Keramieken wandtegel naar ontwerp van Lisa Larson, modelnaam “Sunflower”. Rechtsonder in de tegel gesigneerd Lisa L, gefabriceerd bij Gustavsberg in Zweden. Ontwerp eind jaren 60.

Naam Wandtegel, Lisa Larson
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen 23 x 23 cm.
Conditie In gebruikte staat, randen beschadigingen.
Huidig bod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen