1102. Zilver, Sierlepel met rattenstaart, 18e eeuw

Zilver, Sierlepel met rattenstaart, 18e eeuw. Vermoedelijk België. Gemerkt: diverse merken (3x).

Kavelnummer en naam 1102. Zilver, Sierlepel met rattenstaart, 18e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Lengte 19 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen