609. Bord en schotels, China / Japan, 18e en 19e eeuw

Bord Japans 19e eeuw, twee schotels eerste helft 18e eeuw China.

Kavelnummer en naam 609. Bord en schotels, China / Japan, 18e en 19e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. diameter 15 cm.

Conditie Beschadiging schotel, zie foto.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen