1143. Goud, halskettingen, 2e helft 20e eeuw

Goud, twee halskettingen waarvan 1 gebroken, 2e helft 20e eeuw. o.a Italië. A. Fijne ketting van Serpentine schakels, gemerkt: 750 (18k) en meesterteken: Fabrica Italiana Catene S.p.A. B. Gebroken ketting van Serpentine schakels, gemerkt 585 (14k).

Kavelnummer en naam 1143. Goud, halskettingen, 2e helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 50 cm en totale gewicht 2,55 gram. 18k ketting: 1.8 gram, 14k ketting: 0.75 gram.

Conditie Een halsketting gebroken.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen