622. Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw

Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 622. Lakwerk dienblad, Japan, eerste helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

63 x 40 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen