1149. Goud en divers, lot ringen, hangers en oorbellen, o.a. midden 20e eeuw

Goud en divers, lot (8x) ringen, hangers en oorbellen, o.a. midden 20e eeuw. Bestaande uit: Damesring met Camee en ringmaat 18 mm, gemerkt: 585 (14k). B. Damesring met cultivé parel en ringmaat: 16.3 mm, gemerkt: 585 + meesterteken. C. Damesring met blauwe steen en ringmaat: 15.5 mm. D. Kinder ring met rode steen en ringmaat: 14 mm. E. Een stel oude/antieke oorbellen met heldere steen., gemerkt: eikenblad(* 14k) + andere. F. Hanger van "geloof, hoop en liefde", gemerkt: 585. G. Hanger met geslepen Carneool, ongemerkt maar getoetst op 14k goud. H. Hanger van geel en witgoud met zeer kleine diamant, gemerkt: 585.

Kavelnummer en naam 1149. Goud en divers, lot ringen, hangers en oorbellen, o.a. midden 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 2,2 cm en totale gewicht 10 gram.

Startbod€ 220
Verkoopprijs € 300
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen