1129. Goud, dameshorloge Timex met massief gouden horlogeband, midden 20e eeuw. Verona Italië

Goud, dameshorloge van het merk Timex met massief gouden (18k) horlogeband, midden 20e eeuw. Verona Italië. Het horloge is van onedel metaal, de band is gemerkt: 750 (18k) en meesterteken: F. Filippini, Verona Italië.

Kavelnummer en naam 1129. Goud, dameshorloge Timex met massief gouden horlogeband, midden 20e eeuw. Verona Italië
Veiling Veiling 30 sessie 2

Lengte 19 cm en totale gewicht 24 gram (circa 16,8 gram goud).

Conditie Horlogekast in gebruikte staat verder in goede werkende staat.
Startbod€ 350
Verkoopprijs € 500
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen