405. Mahjong, Japanse doos, ca. 1924

Smalle Japanse doos met zwart metalen ornamenten. De doos van, aan de buitenkant mat geworden, zwart gelakt hout. Versierd met gouden illustraties. Het front is iets gebarsten en er ontbreken kleine stukjes lak. De stenen zijn toegevoegd. De stenen zijn Chinees, klein en goed gegraveerd been en bamboe. De stenen missen cijfers en letters en er zijn 4 reservestenen. De fiches zijn ook toegevoegd en zijn van been met westerse puntentelling. De 4 dobbelstenen zijn van been met Chinese punten, punt 1 is een ronde stip. De dobbelstenen zitten in een zelfgemaakt cricketdoosje. De 2 windenschijfjes zijn van been en hebben aan elke kant een windkarakter. De schijfjes passen in een iets beschadigd houdertje van zwart bakeliet.

Kavelnummer en naam 405. Mahjong, Japanse doos, ca. 1924
Veiling Veiling 30 sessie 2

Doos 19 x 19 x 19 cm, stenen 1,9 x 2,6 x 1,2 cm.

Conditie Kleine beschadigingen doos.
Startbod€ 250
Verkoopprijs € 260
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen