1162. Goud, damesring met bewerkte lagensteen

Goud, damesring met bewerkte lagensteen, midden 20e eeuw. In de lagensteen is een voorstelling gegraveerd van een man met speer die tegen wolfachtige figuur vecht, gemerkt: 585.

Kavelnummer en naam 1162. Goud, damesring met bewerkte lagensteen
Veiling Veiling 30 sessie 2

Diameter 1.8 cm, lagensteen lengte 2 cm en totale gewicht 6,8 gram (circa 4,4 gram goud).

Startbod€ 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen