1169. Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw.

Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw, ongemerkt maar getoetst op 14k goud.

Kavelnummer en naam 1169. Rosé goud, damesring met cabochon geslepen tijgeroog, midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 30 sessie 2

Ringmaat 18 mm, tijgeroog breedte 1,5 cm en totale gewicht 3,4 gram (circa 2,1 gram goud).

Conditie Tijgeroog is dof verder in goede staat.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen