1007. Schilderij, P. Sterkenburg

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd P. Sterkenburg. Sterkenburg (1955-2000) is een van de voornaamste Nederlandse maritieme schilders van de 20e eeuw. Zijn werken zijn over de hele wereld verspreid. Onder andere Donald Trump en de Holland America Lijn zijn in het bezit van een schilderij.

Kavelnummer en naam 1007. Schilderij, P. Sterkenburg
Veiling Veiling 30 sessie 2

78,5 x 58 cm.

Startbod€ 1000
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen