1007. Schilderij, P. Sterkenburg
Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd P. Sterkenburg. Sterkenburg (1955-2000) is een van de voornaamste Nederlandse maritieme schilders van de 20e eeuw. Zijn werken zijn over de hele wereld verspreid. Onder andere Donald Trump en de Holland America Lijn zijn in het bezit van een schilderij. |
Kavelnummer en naam | 1007. Schilderij, P. Sterkenburg | |
Veiling | Veiling 30 sessie 2 | |
Afmetingen | 78,5 x 58 cm. |
Conditie | In goede staat. | |
Startbod | € 1000 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen