618. Theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw

Drie theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 618. Theekommen, famille rose, China, eerste helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Hoogte 9 cm en diameter 10,5 cm.

Conditie Haarlijn, randen frittings.
Startbod
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen