1123. Zilver, broches, midden 20e eeuw

Zilver, lot van vier broches, midden 20e eeuw. Bestaande uit: A. Ovale Vintage broche met een cabochon geslepen Larimar, gemerkt: 925 + ander merk. B. Rechthoekige broche met schelp-achtige vormen, ongemerkt maar getoetst op zilver.( kleine beschadiging aan de voorkant) De naald/ speld is van onedel metaal. C. Ovale broche van 'geslagen' zilver, gemerkt: 800 en EGA. De naald/ speld is van onedel metaal. D. Rechthoekige broche met florale motieven, gemerkt: 925.

Kavelnummer en naam 1123. Zilver, broches, midden 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 5 cm en max. breedte 3,5 cm. Gewicht 36,3 gram.

Conditie In goede staat, een broche lichte beschadiging.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen