1160. Zilver/kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw

Zilver en kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw, gemerkt: 925 en Sterling + ander merk. De set bestaat uit: Inktpot van kristal in opengewerkte zilveren vatting, Inktdroger en een grote paperclip.

Kavelnummer en naam 1160. Zilver/kristal, bureau-set waaronder inktpot in zilveren vatting, 1e helft 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. hoogte 11 cm en max. breedte 11,5 cm.

Conditie Het deksel v.d. inktpot heeft een kleine deuk, de spie v.h. scharnier is niet aanwezig(is vervangen door een ijzerdraadje) De rest verkeert in goede staat.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen