1151. Zilver en diverse, lot Zeeuwse knop sieraden, o.a. Nederlands

Zilver en diverse, lot (3x) Zeeuwse knop sieraden. O.a. Nederlands. Bestaande uit: A. Antieke Nederlandse broche met Zeeuwse knoppen met in het midden een zwarte Git kraal. Gemerkt: oud zwaard (1906-1953, 833/1000 zilver) + onleesbaar meesterteken. B. Hanger met Zeeuwse knoppen en filigrain zilver, ongemerkt maar getoetst op zilver + ketting van dubbele schakels zonder slot, ongemerkt maar getoetst op zilver. C. Broche met Zeeuwse knoppen met in het midden een lila kleurige briljant geslepen synthetische steen, gemerkt: Siam, Sterling (= 925/1000 zilver). N.b. de naalden/spelden van beide broches zijn van onedel metaal.

Kavelnummer en naam 1151. Zilver en diverse, lot Zeeuwse knop sieraden, o.a. Nederlands
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 34 cm en max. diameter 3,4 cm.

Startbod€ 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen