1125. Zilver, suikerscheppen en klontjestangen, o.a. midden 20e eeuw

Zilver, lot (5x) suikerscheppen en klontjestangen, o.a. midden 20e eeuw. O.a. Nederlands. Bestaande uit: A. 3 Nederlandse suikerscheppen, gemerkt met zwaard en div. meestertekens. B. Twee klontjestangen: 1 met vogel klauwen, gemerkt: Minerva , lopende leeuw II en jaarletter M= 1972. De andere met rozen is gemerkt met Antiko 800 = Hildesheim Duitsland.

Kavelnummer en naam 1125. Zilver, suikerscheppen en klontjestangen, o.a. midden 20e eeuw
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 12 cm en max. breedte 3,5 cm. Gewicht 79,2 gram.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen