1119. Zilver, broches met Zeeuwse knoppen, midden 20e eeuw, Nederlands

Zilver, twee broches met Zeeuwse knoppen, midden 20e eeuw. Nederlands. A. Grote broche met 3 Zeeuwse knoppen, gemerkt: 835 en ander merk. B. Kleine broche met 3 Zeeuwse knoppen, ongemerkt maar getoetst op zilver. Speld/naald is van onedel metaal.

Kavelnummer en naam 1119. Zilver, broches met Zeeuwse knoppen, midden 20e eeuw, Nederlands
Veiling Veiling 30 sessie 2

Max. lengte 4,5 cm en breedte 2 cm. Gewicht 9,0 gram.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen