Boekenkast

Mahoniehouten boekenkast met geëboniseerde kolommen voorzien van Korintische kapitelen. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

Boekenkast

Teakhouten boekenkast met geëboniseerde kolommen voorzien van Korintische kapitelen. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 100

Spiegel

Klassieke bronskleurige spiegel met kuif, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Sidetable

Sidetable met vier laden, laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 90

Fauteuil, Biedermeier

Mahoniehouten Beidermeier fauteuil met gestreepte bekleding en gestoken kroon, circa 1880.

Verkocht voor: € 20

9725 CT Groningen