1. Waaier, Benjamin Lachelin

Handwaaier met benen montuur en zijden waaierblad voorzien van vlinders en vogels. Met originele verpakking van Benjamin Lachelin, Parijs, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

2. Beeld Chinese monnik

Beeld uitgevoerd in geprepareerde stof, voorstellende een Chinese monnik met slagwerk buizen, geheel op rotsblokje. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

3. Hoedendoos met bontmuts

Ronde hoedendoos A.H. de Wit, Wildervank met bontmuts. Jaren 50/60.

Verkocht voor: € 80

4. Giclée , Pieter Knorr

Giclée "Rode rozen" van Pieter Knorr. Gelimiteerde uitgave, nummer 10/240.

Verkocht voor: € 25

5. Pop met muziekfunctie, Symphony

Porseleinen pop met speeldoos functie, naam Violet met ingebouwd Zwitserse muziekdoos met de melodie Edelweiss. Symphony Classic Limited Editions Dolls, gelimiteerde uitgave nummer 159/1000.

Verkocht voor: € 60

6. Parfumflesje

Kristallen parfumflesje met gouden dop, circa 1900.

Verkocht voor: € 80

7. Zwaard

Zwaard van ijzer met houten handvat, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

8. Zilveren sigarettendoosje

Zilveren sigarettendoosje met afbeelding van een dame met waaier, jaren 20/30.

Verkocht voor: € 90

9. Beeld

Keramieken beeld van meisje met kat, modelnummer 203. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

10. Waaier

Goudkleurige handwaaier met opgestikte florale decoratie, circa 1920.

Verkocht voor: € 40

11. Netsuke

Barnstenen netsuke van "Tanuki monk", liggend op gestileerde vis met ingelegde ogen. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 130

12. Kaarsenstandaards, Jugendstil

Twee Jugendstil messing kandelaars met glas achter de ajour bewerkte decoratie. Beide kandelaars zijn aan de onderzijde verzwaard, omstreeks 1910.

Verkocht voor: € 150

13. Meetlint

Meetlint in de vorm van een uil met prooi, gemaakt van been. Het meetlint kan opgerold worden door de twee draaiknoppen zijkant. Eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

14. Kist met inhoud

Houten kist met schelpen en stenen.

Verkocht voor: € 20

15. Aquarel

Aquarel met voorstelling van een bloem. Niet gesigneerd, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

16. Russisch lakwerkdoos, Fedoskino

Russisch lakwerkdoos, Fedoskino Pegockuho. Betreft de oudste fabrikant in Rusland inzake lakwerkdozen.

Verkocht voor: € 60

17. Imari vaas

Japanse porseleinen Imari vaas met florale decoratie en vogel. Einde 19e eeuw.

Verkocht voor: € 35

18. Vaas, Cees van Olst Glasfabriek Leerdam

Vaas, ontwerp Cees van Olst voor Glasfabriek Leerdam. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd 20, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

19. Waaier

Kanten handwaaier met montuur van parelmoer en been, circa 1920.

Verkocht voor: € 60

20. Zilveren fotolijstjes

Twee zilveren fotolijstjes, gemerkt, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

9725 CT Groningen