Waaier
Groene handwaaier met montuur van groen gekleurd parelmoer en een zijden waaierblad met florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 50
Barometer, Jugendstil
Houten Jugendstil barometer met thermometer. Rijkelijk gestoken florale elementen, omstreeks 1900.
Verkocht voor: € 15
De Roelandsage in de Middeleeuwse kunst, Lejeune en Stiennon
De Roelandsage in de Middeleeuwse Kunst, deel I & II Rita Lejeune en Jacques Stiennon. Uitgeverij Arcade Brussel 1966.
Verkocht voor: € 25
Dolfijn, Vilca Italië
Kristallen dolfijn, Vilca Italy Crystal Art Glass
Verkocht voor: € 25
Waaier
Handwaaier met montuur van been en een waaierblad met gestileerde florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 45
Dolk, Vilca Italië
Kristallen dolk op houten standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.
Verkocht voor: € 25
Aquarel
Aquarel, Kaapse viooltjes. Rechtsonder gesigneerd met monogram en gedateerd '91.
Verkocht voor: € 5
Schilderij
Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en een tijger, pauw, giraf, antilope en zebra's. Rechts gesigneerd, eind 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Aquarel Indonesië
Aquarel van dorpsgezicht aan het water met boten. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Aquarel Indonesië
Aquarel met Indonesische markt scène. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 10
Tabakspot, Bankaware, Indonesië
Tinnen tabakspot, Bankaware, Indonesië, onderop gestempeld. Eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 15
Wandbord, Makkum
Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
Verkocht voor: € 20
Netsuke
Netsuke van been met voorstelling van een slang, eerste helft 20e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Vaas, China
Handbeschilderde Chinese vaas, vermelding label Antique Ching Dynasty, 20e eeuw.
Verkocht voor: € 25
Wandplaquette
Wandplaquette van latoenkoper, voorzien van afbeelding van Shiva. Midden 20e eeuw.
Verkocht voor: € 5
Ets, Dolf Zwerver
Ets van Dolf Zwerver (1932-2010). Linksonder gesigneerd en genummerd 104/190.
Verkocht voor: € 20
Meetlint, W.M. Younger & Co Ltd
Metalen meetlint in de vorm van biervat. Bierfabrikant W.M. Younger & Co Limited, Edinburgh. Uitgave in verband met de Empire Exhibition Glasgow 1938.
Verkocht voor: € 30
Prenten Frankrijk
Twee prenten, L’Étude du Design & Le Bouquet Chéri van Alexandre Chaponnier naar schilderijen van Louis Boily. Begin vorige eeuw.
Verkocht voor: € 10
Wandbord en schaal, Makkum
Wandbord en schaal, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
Verkocht voor: € 20
Waaiers
Twee handwaaiers, een van been met zijden waaierblad en messing versieringen en een van ivoor met ajourwerk waaierblad. Begin 20e eeuw.
Verkocht voor: € 40
9725 CT Groningen