Waaier

Groene handwaaier met montuur van groen gekleurd parelmoer en een zijden waaierblad met florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Barometer, Jugendstil

Houten Jugendstil barometer met thermometer. Rijkelijk gestoken florale elementen, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 15

De Roelandsage in de Middeleeuwse kunst, Lejeune en Stiennon

De Roelandsage in de Middeleeuwse Kunst, deel I & II Rita Lejeune en Jacques Stiennon. Uitgeverij Arcade Brussel 1966.

Verkocht voor: € 25

Dolfijn, Vilca Italië

Kristallen dolfijn, Vilca Italy Crystal Art Glass

Verkocht voor: € 25

Waaier

Handwaaier met montuur van been en een waaierblad met gestileerde florale decoratie in originele doos. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Dolk, Vilca Italië

Kristallen dolk op houten standaard, Vilca Italy Crystal Art Glass.

Verkocht voor: € 25

Aquarel

Aquarel, Kaapse viooltjes. Rechtsonder gesigneerd met monogram en gedateerd '91.

Verkocht voor: € 5

Schilderij

Primitief kleurrijk Haïtiaans schilderij, olieverf op doek. Met tropische planten en een tijger, pauw, giraf, antilope en zebra's. Rechts gesigneerd, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Aquarel Indonesië

Aquarel van dorpsgezicht aan het water met boten. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Aquarel Indonesië

Aquarel met Indonesische markt scène. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Tabakspot, Bankaware, Indonesië

Tinnen tabakspot, Bankaware, Indonesië, onderop gestempeld. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Wandbord, Makkum

Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

Verkocht voor: € 20

Netsuke

Netsuke van been met voorstelling van een slang, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Vaas, China

Handbeschilderde Chinese vaas, vermelding label Antique Ching Dynasty, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Wandplaquette

Wandplaquette van latoenkoper, voorzien van afbeelding van Shiva. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Ets, Dolf Zwerver

Ets van Dolf Zwerver (1932-2010). Linksonder gesigneerd en genummerd 104/190.

Verkocht voor: € 20

Meetlint, W.M. Younger & Co Ltd

Metalen meetlint in de vorm van biervat. Bierfabrikant W.M. Younger & Co Limited, Edinburgh. Uitgave in verband met de Empire Exhibition Glasgow 1938.

Verkocht voor: € 30

Prenten Frankrijk

Twee prenten, L’Étude du Design & Le Bouquet Chéri van Alexandre Chaponnier naar schilderijen van Louis Boily. Begin vorige eeuw.

Verkocht voor: € 10

Wandbord en schaal, Makkum

Wandbord en schaal, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.

Verkocht voor: € 20

Waaiers

Twee handwaaiers, een van been met zijden waaierblad en messing versieringen en een van ivoor met ajourwerk waaierblad. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

9725 CT Groningen