Beeld, Jugendstil

Gietijzeren Russisch Jugendstil beeld van een jongeman met schelp, in het liggende gedeelte van de schelp is een jongedame zichtbaar. Gemerkt aan de onderzijde, omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 130

Abacus

Houten telraam, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Kussens

Vier handgeweven kussens. Marokko, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Kopergravure, Reiner Boitet

Kopergravure van Reiner Boitet, voorstellende Huize Binckhorst te Den Haag. Uitgever G. Van Giesen, 18e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Russisch lakwerkdoos, Denisova Yulia

Russisch lakwerkdoos, artiest Denisova Yulia, school Fedoskino. Aan de voorzijde gesigneerd.

Verkocht voor: € 100

Schotel, China

Porseleinen Chinese schotel met florale decoratie van lotusbloemen. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Vazen, China

Een paar porseleinen vazen naar Japans voorbeeld, China, eind 20e eeuw.

Verkocht voor: € 110

Hangkast

Duitse grenen hangkast met twee deuren, circa 1900.

Verkocht voor: € 30

Wastafel

Grenen wastafel met marmeren blad, twee laden en kastje. Opbouw voorzien van zes tegels. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Ladekast

Grenenhouten ladekast met twee laden en deurtje. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Kast, Biedermeier

Eikenhouten Biedermeier meidenkast met planken en twee laadjes, over de gehele bovenzijde een lade. Einde 19e eeuw.

Verkocht voor: € 110

Nachtkastje

Grenen nachtkastje met lade en deurtje. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 45

Ladekast

Empirestijl ladekast in mahoniekleur met vier laden. Aan weerszijden pilaren met Korintische kapitelen met bronskleurig beslag. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Wandmeubel

Rotan wandmeubel met drie planken. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 110

Boekenkast

Teakhouten Empirestijl boekenkast met geëboniseerde pilaren en vier planken. Einde 20e eeuw.

Verkocht voor: € 130

Boekenkast

Teakhouten Empirestijl boekenkast met geëboniseerde pilaren met vier planken. Einde 20ste eeuw.

Verkocht voor: € 90

Ladekast

Mahoniekleurige ladekast met vier laden. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Fournituren tafel

Fournituren tafel met lade en opbergvak voor breiwerk. Jaren 20/30

Verkocht voor: € 20

Hangkast

Grenen hangkast met deur. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Vitrinekast

Willem III vitrinekast met twee deuren voorzien van glas en twee planken. Eind 19e eeuw.

Verkocht voor: € 70

9725 CT Groningen