Beeld, Art Deco

Frans Art Deco beeld van jonge vrouw met vogel op marmeren basement, gepatineerde metaallegering. Circa 1930.

Verkocht voor: € 50

Inktstel

Houten inktstel met geëboniseerde randen. Plaats voor drie verschillende kleuren inkt en plaats voor vier kroontjespennen. Inktpotjes voorzien van bronskleurige deksels. Omstreeks 1900.

Verkocht voor: € 25

Lot lesboeken kinderen

Lot lesboeken voor kinderen vanaf 1887 tot 1895.

Verkocht voor: € 15

Hoedendoos met hoeden

Twee hoge hoeden, waarvan één opklapbaar met lederen hoedendoos. Gemerkt Arthur Peppf, Antwerpen en Proost, Berchum. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

Beeld, Auro Belcari

Beeld van dame met vogel, ontwerp Auro Belcari voor Dear Sculptures Italy. In het beeld gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw

Verkocht voor: € 40

Lectuurstandaard, Canterbury

Mahoniehouten Canterbury lectuurstandaard met vier vakken en lade voorzien van bronskleurig beslag. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Beeld, Berend Seiger

Bronzen beeld van staande vrouw, Berend Seiger (1944). Gesigneerd in het brons Seiger. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 220

Halsketting, oorbellen en broche

Set van gestoken benen sieraden. Een broche met florale voorstelling, een halsketting en oorbellen met gestoken bloemen. Jaren 50/60 vorige eeuw.

Verkocht voor: € 10

Nachtkastje

Eikenhouten nachtkastje met marmeren bovenblad, voorzien van messing beslag en floraal gestoken motief. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

Lot aziatica

Lot bestaande uit een Japanse Imari schaal, vijf Japanse cloisonné bordjes met florale decoratie en een gemberpot. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Lot porselein

Lot Petrus Regout Maastricht porselein, Japan/Nederland. Bestaande uit twee kaststellen en tien kop-en-schotels, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

Theepotten

Twee porseleinen design theepotten bestaande uit een theepot ontwerp Rolf Sinnemark (Zweden, 1941), fabrikant Rörstrand, modelnummer 413. En een Arzberg Germany theepot in primaire kleuren, ontwerp Lutz Rabold. Beide theepotten stammen uit de jaren 80.

Verkocht voor: € 65

Glazen met houder

Zes Duitse drinkglazen voorzien van gravering met inhoudsmaat 7/20 Liter. Geheel in draagbare metaalgevlochten mand. Vooroorlogse glazenset.

Verkocht voor: € 15

Lot kommen en schotels, China

Lot met vijf Chinese kommen, vier Chinese schotels en een Amsterdams bont beker. China 18/19e eeuw.

Verkocht voor: € 320

Verrekijker, Steel & Co London

Steel & Co verrekijker, hout met messing opbouw. Gegraveerd Steel & Co, 70 Cornhill London. Day, or Night. Gefabriceerd tussen 1810-1820.

Verkocht voor: € 100

Hollandse tegels

Twee Delfs blauwe tegels met landschappelijke voorstelling. Twee mangaan kleurige tegels bestaande uit een tegel met religieuze voorstelling en een tegel met landschappelijke voorstelling met zeilboot. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Schilderijen

Twee landschappelijke schilderijen met boerderij in verschillende jaargetijden. Olieverf op paneel, beide schilderijen gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 150

Prentkaarten paardenrassen, Eerelman

Eerelman Album paardenrassen, gevuld met eenentwintig lithografische prentkaarten van verschillende paardenrassen van Otto Eerelman. Uitgave J.T. Swartsenburg, Gouda. Uitgave omstreeks 1910.

Verkocht voor: € 260

Schilderij

Schilderij van een paard, olieverf op paneel, naar Otto Eerelman. Gesigneerd linksonder O. Eerelman, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 150

9725 CT Groningen