Tafelventilator

Chroomkleurige tafelventilator, half roterend en voorzien van drie standen op chromen voet. Derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

Russische lakwerkdoos, Palekh

Russische handbeschilderde Palekh lakwerkdoos met afbeelding van Russisch orthodoxe kerken in winters landschap. Aan de voorzijde gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Mantelklok

Mantelklok, model Napoleonhoed, in houten gefineerde behuizing. Jaren 50/60.

Verkocht voor: € 40

Beeld, Milo

Art Deco stijl bronzen beeld van een panter. Gesigneerd Milo en met L'Art Bronze Qualite France gestempeld. 21e eeuw.

Verkocht voor: € 130

Halskettingen

Twee benen halskettingen, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Wasborden, China

Twee houten Chinese wasborden met florale decoratie. Eerste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

Schilderij, F. Wagner

Schilderij van frontaangezicht van Engelse woning met bloemenperken, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd F. Wagner, verso vermelding Biggs & Sons, London. Laatste kwart 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

Tegels, Porceleyne Fles

Twee cloisonné tegels van de Porceleyne Fles, Delft. Met afbeelding van de spoorwegstaking, verzet voor het vaderland september 1944 - mei 1945 (ontwerp H.J. Tieman) en inundatie 5 Mei Nederland zal herrijzen 1945 (ontwerp J.H. Schuilenburg).

Verkocht voor: € 25

Wandbord

Messing wandbord met “Je Maintiendrai” vermelding en de twee Nederlandse leeuwen. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Afrikaans beeld

Afrikaans houten beeld, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

Schotels, China Guangxu

Vier Chinese Guangxu (Kuang Hsu) schotels met handgeschilderde florale decoraties. Periode 1875-1908.

Verkocht voor: € 15

Vazen

Twee vazen, een bruin/oranje Murano vaas, ontwerp Flavio Poli in Sommerso techniek uit de jaren 60/70 en een tweede octogonale accubakvaas in amberkleur.

Verkocht voor: € 45

Kaarsenstandaard

Grote kerkelijke messing kaarsenstandaard op klauwpoten met gotische kaars, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

Russische lakwerkdoos, Palekh

Russische Palekh lakwerkdoos met handbeschilderd strijdtafereel. Aan de onderzijde gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

Lot lijstwerk

Lot met twee tekeningen, twee prenten van Anton Pieck en Azteek geïnspireerde creatie. 20e eeuw.

Verkocht voor: € 15

Locomotief met wagon

Gietijzeren locomotief en steenkoolwagon. Ongemerkt, einde 20e eeuw.

Verkocht voor: € 5

Kamergemak

Eikenhouten kamergemak met Art Deco bijbehorende aardewerken pot, jaren 20/30.

Verkocht voor: € 10

Wandborden, Rusland

Twee Russische handbeschilderde lakwerk wandborden waarvan één uitgevoerd in hout, gesigneerd Kputuba T. 1977 en een aardewerken bord uit 1990, onderin het bord gesigneerd.

Verkocht voor: € 15

Beeld, Art Deco

Verkocht voor: € 50

Koffieset

Tinnen Duitse koffieset met koffiepot, mokka en suikerpot op dienblad, hierbij twee lepelbekers. Aan de onderzijde gesigneerd met Edel Zinn en een Vrouwe Justitia, 20e eeuw.

Verkocht voor: € 25

9725 CT Groningen