Kavels zoeken

520 - Houten speelgoed

Houten speelgoed treinstel.

Speelgoed € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

493 - Stilleven, gesigneerd "Lodewijk" en aquarel gesigneerd Nagel-Miedema

Stilleven gesigneerd "Lodewijk" en aquarel "Mensingerweer" gesigneerd Grietje Nagel-Miedema.

Kunst € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

19 - Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Porseleinen vaas, Japan, begin 20e eeuw

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

29 - Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord en kraantjespot, Japan , 18e en 19e eeuw

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

40 - Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw

Aardewerk roosjeskommen, Engeland, 19e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

51 - Vaas cloisonné, Japan, ca. 1900

Japanse cloissonné vaas circa 1900.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

98 - Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

166 - Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Diverse kunstwerken, wo. schilderingen op rijstpapier, China, 19e en 20e eeuw

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

257 - Been en andere, divers lot waaronder naalden, haaknaalden en kroontjespen.

Divers lot waaronder naalden, haaknaalden en kroontjespen.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

422 - Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Porseleinen candypot, batavia brown, China, 18e eeuw

Aziatica € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

438 - Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw

Porseleinen kommen Decor krab en baars, China, 19e eeuw

Bekijk kavel

447 - Porseleinen parfumbranders en beeld van pierrot, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen parfumbranders en beeld van pierrot, Duitsland, eerste helft 20e eeuw

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

463 - Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

Bekijk kavel

474 - Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw

Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw

Bekijk kavel

486 - Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw

Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw

Bekijk kavel

498 - Hoofd Ekoi Ejagham

Hoofd Ekoi Ejagham

Etnografica € 150 - € 250 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

521 - Servies Koninklijke Sphinx Maastricht

Drie schalen, twee serveerborden, juskom, vier serveerschalen, twee etageres, twaalf diepe borden en 23 borden.

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

534 - Servies Koninklijke Sphinx Maastricht

Twee dekschalen, drie serveerschalen, juskom en een bord.

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

536 - Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw

Messing kandelaren en luchter tweede helft 20e eeuw

Bekijk kavel

542 - Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw

Poppen en marionetten, China / Japan / India, 20e eeuw Twee marionetten en drie poppen.

Bekijk kavel

544 - Divers lot Aziatica wo. cloisonne, China / Japan, 19e en 20e eeuw

Divers lot Aziatica wo. cloisonne, China / Japan, 19e en 20e eeuw

Bekijk kavel

281 - Treinonderdelen o.a. Märklin

Spoorrails Märklin, twee wagonnen van Märklin, speelgoedauto, Fleischmann locomotief.

Speelgoed € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

285 - Lampen Philips

Drie Phillips metalen hanglampen en een gele kunstof hanglamp jaren 60/70.

Bekijk kavel

283 - Zakkroonluchter

Zakkroonluchter messing met glazen pegels tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

101 - Winterhulp speldjes

Metalen kistje gevuld met 95 houten, porseleinen en zinken speldjes t.b.v de Winterhulp in de 2e wereldoorlog, en een ansichtkaart en 2 anderen.

Antiek € 50 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel