Kavels zoeken

Hanglamp

Zeskantige koper met geslepen glas hanglamp. Eerste helft 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Koffie-en thee servies August Warnecke

Koffie-en theeservies waaronder serveerborden, melkkannen, suikerpot, kom en gebaksbordjes. August Warnecke handgeschilderd decor China Purpur. Midden 20e eeuw.

Curiosa € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Koffiemolen

Spaanse gietijzeren koffiemolen. Gemerkt Original Patentado Made in Spain. Circa 1900.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Globe Prof. Dr. A. Krause

Prof. Dr. A. Krause Nieuwe Handels- en Verkeersglobe. Middellijn 33cm, schaal 1:38.500.000 met kompas in de voet. Circa 1930.

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Houten sigarenkistjes

Zes houten sigarenkistjes met handgestoken florale motieven. Midden 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Cloisonné tegel Porceleyne Fles

Cloisonné tegel met afbeelding van een fazant, de Porceleyne Fles Delft. Eerste helft 20e eeuw.

Toegpaste kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel Leegkerk, Abamine Willy Schreuder Groningen 1922-2012 Haren. Willy Schreuder was leerlinge van de Academie "Minerva" te Groningen.Linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Zilverbaar

Zilverbaar Umicore 100 gram Feinsilber 999.

Zilver € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Zilverbaar

Bekijk kavel

G. de Lairesse: Groot Schilderboek (4 delen, 1836)

G. de Lairesse: Groot Schilderboek, of grondig, volledig en beredeneerd onderwijs in de schilderkunst etc. etc. Derde en verbeterde druk. Amsterdam: P. van Rossen, 1836. 4 delen: Eerste deel, eerste en tweede stuk + tweede deel, eerste en tweede stuk. Gebonden in halflinnen met gekartonneerde platten, titelschildje op de rug.

Boeken € 150 - € 250 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Tegels De Porceleyne Fles

Drie cloisonné tegels van De Porceleyne Fles uit Delft met betrekking op de WO II.

Toegpaste kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Hanglamp

Gispen stijl school lamp met ronde melkglazen bol. Midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Schilderij, C.de Bruin

Schilderij olieverf op doek. Cornelis de Bruin Amsterdam (1870-1940). Eerste helft 20e eeuw.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Aquarel Paterwoldsemeer, A.W. Schreuder

Aquarel Paterswoldsemeer Abamine Willy Schreuder Groningen 1922-2012 Haren. Willy Schreuder was leerlinge van de Academie "Minerva" te Groningen.Linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aquarellen Adriaan Terhell 1863-1949

Drie aquarellen van Adriaan Cristiaan Willem Terhell rechtsonder gesigneerd onder pseudoniem P.L. Jacoby. Eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aquarel Ranum, A.W. Schreuder

Aquarel Ranum, Abamine Willy Schreuder Groningen 1922-2012 Haren. Willy Schreuder was leerlinge van de Academie "Minerva" te Groningen. Linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Stoommachine Wilesco

Wilesco stoommachine. Tweede helft 20e eeuw.

Speelgoed € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Wilhelminabord Breetvelt

Wilhelminabord 1898-1923 Henri Breetvelt Plateelbakkerij Zuid Holland. 1923.

Toegpaste kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Plateel vaas

Polygroom gedecoreerde vaas. Gemerkt Gouda Holland. Tweede helft 20e eeuw.

Toegepaste Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Tafelklok Junghans

Houten Tafelklok met Junghans uurwerk met wekker. Emaile wijzerplaat met Romeinse cijfers. Circa 1880.

Antiek € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Vaas Plateelbakkerij De Rozeboom Den Haag

Vaas van Leendert Anthonie Iseger (1867-1921) Plateelbakkerij De Rozeboom. Circa 1920.

Toegpaste kunst € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

Toegpaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Hindeloopen kist in miniatuur

Houten zeemanskist op losse schragen in miniatuur met bijbelse afbeelding en Hindeloopen beschildering. Midden 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel Willy Schreuder Groningen 1922-2012 Haren. Willy Schreuder was leerlinge van de Academie "Minerva" te Groningen.Linksonder gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel