Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Kavels zoeken

807 - Dinky Toys

NCB electric van, blauwe tankwagen/Foden en Slumberland vrachtwagen van Dinky Toys.

Speelgoed € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

808 - Dinky Toys

Morris Oxford, Ford Vedette, Chrysler en Citroen 11 BR van Dinky Toys.

Speelgoed € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

810 - Poppen

Lot met drie oude poppen, eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

811 - Dinky Toys Commer kraanwagen en Citroen DS 19

Commer kraanwagen en Citroen DS 19 van Dinky Toys, in orginele verpakking.

Speelgoed € 80 - € 120 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

812 - Dinky Toys

Landrover, open aanhangers, politiemotor met zijspan en Massey Harris bemester van Dinky Toys.

Bekijk kavel

813 - Dinky Toys

Cunnungham C5-R, Triumph TR 2 cabrio, Alfa Romeo formule 1 en Ferrari R 1 van Dinky Toys,

Speelgoed € 40 - € 70 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

814 - Dinky Toys

Bedford vuilniswagen, Motocart 3-wieler, Coventry Climax vorkheftruck, Muir Hill dumper en Coles kraanwagen van Dinky Toys.

Speelgoed € 40 - € 70 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

816 - Dinky Toys tankstation Esso

Dinky Toys schaal 1/43 benzine pomp Esso no. 781.

Speelgoed € 20 - € 30 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

817 - Schuco patent auto 1001

Schuco, Germany blikken Schuco Patent-Auto 1001 met uurwerkmotor jaren 30.

Speelgoed € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

818 - Schuco variant 3041

Schuco, West Germany blikken Varianto-Limo 3041 met uurwerkmotor jaren 50.

Bekijk kavel

819 - Antieke pop

Antieke pop gemerkt zie foto, biscuit porseleinen hoofd en armen, circa 1920.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

821 - Constructor bouwdoos Jafoworks Groningen

Constructiebouwdoos voor de jonge ingenieur, Constructor Javoworks Groningen Holland.

Speelgoed € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

823 - Pop Heubach

Pop Heubach Köppelsdorf Germany 275 4/0 biscuit porseleinen hoofd, circa 1920.

Speelgoed € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

423 - Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Japanse vazen aardewerk, 20e eeuw

Toegepaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

417 - Art Deco tegeldienblad

Art Deco tegeldienblad met vernikkelde rand. Circa 1920

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

456 - Servies Sigg Zwitserland

Servies bestaande uit een koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan op een dienblad.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

428 - Glazen schalen, fles en glazen hoorn

Twee glazen schalen, fles en glazen hoorn.

Bekijk kavel

430 - Kristallen vazen en een serveerschaal Vallau

Twee geslepen vazen en een serveerschaal gemerkt Vallau.

Bekijk kavel

460 - Schilderij, olieverf op paneel, "Moulin de la Galette Paris"

Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

826 - Vliegtuig North-West Airlines

Blikken vliegtuig North-West Airlines circa 1950

Speelgoed € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

828 - Poppen

Verzameling poppen en een wieg.

Bekijk kavel

829 - Divers lot speelgoed

Divers lot waaronder Pebbles, Pluto, Donald Duck tuimelaar, Alfred J. Kwak, pluche hondje en een pop.

Bekijk kavel

408 - Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd met initialen H.K. '97, annotatie op de achterkant, gekocht bij Galerie Goutum in 1997.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

410 - Map met Indiase prenten

Map met vierentwintig Indiase prenten.

Kunst € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

411 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos Lussenburg

Schilderij, olieverf op doek, "herfsttafereel aan de Zuiderzee" gesigneerd Johannes (Jos) Lussenburg (Enkhuizen, 1889 - Nunspeet 1975).

Kunst € 400 - € 600 (Startprijs: € 220,00)

Bekijk kavel