Kavels zoeken

Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel. Landschap met koeien, rechtsonder gesigneerd. Circa 1900.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Schilderij, P.P. Schiedges

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Landschap met molens rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.

Kunst € 300 - € 600 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

Kunst € 600 - € 1200 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

22 - Aquarel, S. Delaunay-Terk

Aquarel, linksonder gesigneerd S. Delaunay-Terk.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

21 - Schilderij, J. Altink

Schilderij, olieverf op board, aan beide kanten beschilderd. Rechtsonder gesigneerd J. Altink.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

23 - Prent Drenthe

Kaart van Drenthe, reproductie.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

24 - Prent Groningen

Prent Martinitoren Groningen.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

25 - Aquarel

Aquarel, Middellandse Zee.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

26 - Prent

Prent stadsgezicht.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

27 - Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rivierlandschap.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

28 - Gouache

Goauche, stadsgezicht.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Hemelglobe

Hemelglobe in notenhouten tafel met kompas in de voet, gemerkt Dietrich Reimers Neu bearbeitet von Dr. H Gewecke. Verlag von D. Riemer (E. Vohsen) Berlin. Circa 1900.

Antiek € 600 - € 900 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

33 - Pianokruk

Pianokruk Thonetstijl, in hoogte verstelbaar.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

38 - Slipperbox, Springvale Chesterfields

Gecapitonneerde leren slipperbox op wieltjes. Springvale Chesterfields.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

45 - Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd J.H. Venema '63.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

48 - Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

47 - T-shirt 3FM Serious Request

Ingelijste 3FM Serious Request t-shirt Groningen 2009, met handtekeningen van dj's en andere bekende Nederlanders.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

61 - Ikoon

Griekse Byzantijnse ikoon. 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

51 - Tapijt

Handgeknoopt tapijt, Pakistan.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

52 - Lot tapijten

Lot met drie verschillende tapijten.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

53 - Tapijt

Handgeknoopt tapijt. Pakistan.

Tapijten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

57 - Theestoof met ketel

Notenhouten theestoof met koperen ketel en messing binnenbak.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

56 - Turfschep

Antieke houten turfsteekschep, 19e eeuw.

Antiek Minimumbod: € 10,00

Bekijk kavel

60 - Altaarkast

Frans altaarkast voor heiligbeeld. Circa 1900.

Antiek Minimumbod: € 20,00

Bekijk kavel

32 - Windsor stoelen

Set van zes Windsor stoelen, vier met armleuning en twee zonder armleuning.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel