Kavels zoeken

621 - Pendule, Kieninger

Notenhouten pendule klok, circa 1950.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

622 - Houtskooltekening, H. Molhoek

Houtskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

633 - Stoel

Eikenhouten eetkamerstoel met groene bekleding en gestoken rugleuning.

Verkocht voor € 20,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

623 - Uitklaptafel, Arne Jacobsen

Uitklaptafel, model 3601 teakhout met chromen poten. Ontwerp Arne Jacobsen uitgevoerd door Fritz Hansen in de jaren '50.

Verkocht voor € 650,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

624 - Modulaire kast, Gispen

Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met rood gekleurde klepdeurtjes.

Verkocht voor € 70,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

625 - Modulaire kast, Gispen

Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met geel gekleurde lades en een klepdeurtje.

Verkocht voor € 90,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

626 - Secretaire

Eikenhouten secretaire, mid-century design.

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

627 - Vliegende Hollander

Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

628 - Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

Verkocht voor € 5,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

629 - Drankenkast

Bewerkte Indonesische drankkast.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

630 - Kleedkamerbankjes

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

631 - Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, circa 1920.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

634 - Mand

Rieten bakkersmand, circa 1950

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

635 - Koffer

Revelation koffer van geperst karton met messing sluiting, circa 1940.

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

637 - Boekenmolen

Eikenhouten boekenmolen. Circa 1930.

Verkocht voor € 260,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

636 - Ladenkast

Dubbel gebogen eikenhouten ladenkast met ramskop beslag, circa 1900.

Verkocht voor € 90,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

632 - Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

560 - Schilderij

Antiek € 800 - € 1200 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel

562 - Tekening, Scheffers

Tekening, Scheffers. Tweede helft 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

563 - Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel, Noorderhaven Groningen. Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Kunst € 80 - € 160 (Minimumbod: € 90,00)

Bekijk kavel

91 - Horloge, Casio

Casio WVA 510 E, satelliet gestuurd en op zonne-energie. Eind jaren 90.

Sieraden € 100 - € 200 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

92 - Porseleinen beeld

Porseleinen beeld Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes, circa 1920.

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

564 - Schilderij, Rien Poortvliet

Schilderij, olieverf op doek. Rien Poortvliet (1932-1995), rechtsonder gesigneerd.

Kunst € 2000 - € 3000 (Minimumbod: € 1.100,00)

Bekijk kavel

565 - Schilderij, Rien Poortvliet

Schilderij, wilde zwijnen in de winter, olieverf op doek. Rien Poortvliet (1932-1995), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1974.

Kunst € 6000 - € 9000 (Startprijs: € 3.000,00)

Bekijk kavel

93 - Groot Schilderboek, G. de Lairesse (4 delen, 1836)

G. de Lairesse: Groot Schilderboek, of grondig, volledig en beredeneerd onderwijs in de schilderkunst etc. Derde en verbeterde druk. Amsterdam: P. van Rossen, 1836. 4 delen: Eerste deel, eerste en tweede stuk + tweede deel, eerste en tweede stuk. Gebonden in halflinnen met gekartonneerde platten, titelschildje op de rug.

Boeken € 140 - € 220 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd