Kavels zoeken

622 - Houtskooltekening, H. Molhoek

Houtskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Rechtsonder gesigneerd.

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

623 - Uitklaptafel, Arne Jacobsen

Uitklaptafel, model 3601 teakhout met chromen poten. Ontwerp Arne Jacobsen uitgevoerd door Fritz Hansen in de jaren '50.

Verkocht voor € 650,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

624 - Modulaire kast, Gispen

Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met rood gekleurde klepdeurtjes.

Verkocht voor € 70,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

625 - Modulaire kast, Gispen

Modulaire kast ontworpen door A. Cordemeijer voor Gispen in 1959. Gemaakt van lichtgrijs plaatstaal met geel gekleurde lades en een klepdeurtje.

Verkocht voor € 90,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

626 - Secretaire

Eikenhouten secretaire, mid-century design.

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

628 - Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

Verkocht voor € 5,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

627 - Vliegende Hollander

Vliegende Hollander kinderfiets van hout en ijzer met hand aandrijving. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

629 - Drankenkast

Bewerkte Indonesische drankkast.

Niet verkocht

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

630 - Kleedkamerbankjes

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

631 - Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, circa 1920.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

632 - Paraplustandaard

Gietijzeren paraplustandaard met lekbakje, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

633 - Stoel

Eikenhouten eetkamerstoel met groene bekleding en gestoken rugleuning.

Verkocht voor € 20,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

637 - Boekenmolen

Eikenhouten boekenmolen. Circa 1930.

Verkocht voor € 260,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

634 - Mand

Rieten bakkersmand, circa 1950

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

635 - Koffer

Revelation koffer van geperst karton met messing sluiting, circa 1940.

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

636 - Ladenkast

Dubbel gebogen eikenhouten ladenkast met ramskop beslag, circa 1900.

Verkocht voor € 90,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1202 - Lot curiosa

Lot diverse curiositeiten waaronder plateel en speculaasplanken.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1004 - Kaartdoosjes

Twee houten kaartdoosjes met benen fiches, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1006 - Prent

Ingelijste prent "The farmers stable", eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1007 - Vazen, Bohemen

Twee Boheemse vazen, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1008 - Koekjespotten

Twee koekjespotten met deksel en hengsel, een van glas en een van aardewerk. Circa 1930.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1009 - Rozenstekers en dekselpot

Twee glazen rozenstekers en een glazen dekselpot, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1010 - Onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid

Zes onderzetters, Plateelbakkerij Plazuid. Circa 1930.

Verkocht voor € 20,00

Toegepaste kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1045 - Pop, limited edition musical Jack-in-the-box 1986

Pop, Childhood fantasies nr. 150.

Verkocht voor € 5,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1046 - Vaas

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

Waardevolle spullen in huis? Mail ons! Eventueel kunnen wij ook een woning bezemschoon opleveren.

Contact


Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen

Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen

Telefoonnummer
050-5532122