Kavels zoeken

44 zoekresultaten gevonden

Tsuba, Japan

Bronzen Samoerai tsuba gedecoreerd met draak en parel. Japan, 20e eeuw.

Baardmankruiken, Sint Paulusabdij

Twee aardewerken baardmankruiken uitgevoerd door de keramisten van de Sint Paulusabdij. Aan de onderzijde gesigneerd. Oosterhout, jaren 70.

Huidig bod: € 5

Teddybeer, Steiff

Steiff teddybeer met kanten kraag, maakt geluid bij omdraaien. Gemerkt met Knopf in het oor en label, betreft nummer 2076 uit een oplage van 6000 stuks voor Vedes. Duitsland, gefabriceerd in 1994.

Bureaulamp, Herda

Vintage oranje bureaulamp van lampenfabrikant Herda, Amsterdam, jaren 70.

Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Lichtgroen geglazuurde keramieken bolvaas, model 1003. Uitvoering Groninger Steenfabriek ADCO, midden 20e eeuw.

Vaas, Derk Holman

Aardewerken beige geglazuurde vaas door Derk Holman (1916-1982). Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 140. Derde kwart 20e eeuw.

Locomotief, Lehmann

Modeltrein locomotief L.G.B. modelnummer 2774, geschikt voor elektrische spoorbaan en gefabriceerd door Lehmann. Aan de onderzijde gemerkt, Made in West Germany, jaren 80.

Vogels, Leonardo

Twee kristallen vogels met gestreept decor door Leonardo. Duitsland, eind 20e eeuw.

Dienblad, Art Nouveau

Porseleinen Art Nouveau dienblad met floraal decor en voorzien van nikkelen montuur met handvatten. Aan de onderzijde voorzien van modelnummers. Eerste kwart 20e eeuw.

Bureaulamp, Bauhaus

Bauhaus bureaulamp met metalen lampenkap en verzwaarde metalen lampenvoet. Aan de onderzijde gemerkt DRGMa. Duitsland, jaren 30.

Vaas, Carstens Tönnieshof

Brutalistische keramieken vaas door Carstens Tönnieshof. West-Germany, jaren 70

Vaas, Mobach

Blauwe geribbelde keramieken vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer, derde kwart 20e eeuw.

Vijzel

Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw

Fotoalbum

Jugendstil fotoalbum gevuld met portretten vanaf begin 1900 uit de omgeving Veendam.

Vaasje, Daum Nancy

Oranje kristallen vaasje met bladgoud decor door glasfabrikant Daum, Nancy. Gesigneerd Daum, Nancy en Croix de Lorraine. Vierde kwart 20e eeuw.

Schaal, Geert Schreuder

Keramieken bruin geglazuurde schaal door Geert Schreuder (1952). Aan de onderzijde gemonogrammeerd GS en modelnummer GW 395. Omstreeks 2000.

Zilveren bonbonmandje

Zilveren ajour bewerkte bonbonmandje door Van Kempen & Begeer, Voorschoten. Gemerkt meesterkeur KB, lopende leeuw 2, minervakop met een C (Den Haag) en jaarletter M (1922).

Zilveren opscheplepel

Zilveren opscheplepel met floraal gegraveerde greep. Gekeurd meesterkeur A.P*, lopende leeuw 2, minvervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter in kroon N (1948).

Vaas, A.D. Copier

Meerblauwe tincraquelé bolvaas naar ontwerp van Andries Dirk Copier, modelnummer KO1575. Uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam omstreeks 1935.

9725 CT Groningen