Kavels zoeken

908 zoekresultaten gevonden

26. Lectuurstandaard, Canterbury

Mahoniehouten Canterbury lectuurstandaard met vier vakken en lade voorzien van bronskleurig beslag. Laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

27. Beeld, Berend Seiger

Bronzen beeld van staande vrouw, Berend Seiger (1944). Gesigneerd in het brons Seiger. Laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 220

Prijsindicatie: € 5

28. Halsketting, oorbellen en broche

Set van gestoken benen sieraden. Een broche met florale voorstelling, een halsketting en oorbellen met gestoken bloemen. Jaren 50/60 vorige eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

29. Nachtkastje

Eikenhouten nachtkastje met marmeren bovenblad, voorzien van messing beslag en floraal gestoken motief. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 70

Prijsindicatie: € 5

30. BP blik

Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.

Huidig bod: € 45

Prijsindicatie: € 5

31. Lot aziatica

Lot bestaande uit een Japanse Imari schaal, vijf Japanse cloisonné bordjes met florale decoratie en een gemberpot. 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

32. Lot porselein

Lot Petrus Regout Maastricht porselein, Japan/Nederland. Bestaande uit twee kaststellen en tien kop-en-schotels, 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

33. Theepotten

Twee porseleinen design theepotten bestaande uit een theepot ontwerp Rolf Sinnemark (Zweden, 1941), fabrikant Rörstrand, modelnummer 413. En een Arzberg Germany theepot in primaire kleuren, ontwerp Lutz Rabold. Beide theepotten stammen uit de jaren 80.

Huidig bod: € 65

Prijsindicatie: € 5

34. Glazen met houder

Zes Duitse drinkglazen voorzien van gravering met inhoudsmaat 7/20 Liter. Geheel in draagbare metaalgevlochten mand. Vooroorlogse glazenset.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

35. Lot kommen en schotels, China

Lot met vijf Chinese kommen, vier Chinese schotels en een Amsterdams bont beker. China 18/19e eeuw.

Huidig bod: € 320

Prijsindicatie: € 5

36. Verrekijker, Steel & Co London

Steel & Co verrekijker, hout met messing opbouw. Gegraveerd Steel & Co, 70 Cornhill London. Day, or Night. Gefabriceerd tussen 1810-1820.

Huidig bod: € 100

Prijsindicatie: € 5

37. Hollandse tegels

Twee Delfsblauwe tegels met landschappelijke voorstelling. Twee mangaan kleurige tegels bestaande uit een tegel met religieuze voorstelling en een tegel met landschappelijke voorstelling met zeilboot. 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

38. Schilderijen

Twee landschappelijke schilderijen met boerderij in verschillende jaargetijden. Olieverf op paneel, beide schilderijen gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 150

Prijsindicatie: € 5

39. Prentkaarten paardenrassen, Eerelman

Eerelman Album paardenrassen, gevuld met eenentwintig lithografische prentkaarten van verschillende paardenrassen van Otto Eerelman. Uitgave J.T. Swartsenburg, Gouda. Uitgave omstreeks 1910.

Huidig bod: € 260

Prijsindicatie: € 5

40. Schilderij

Schilderij van een paard, olieverf op paneel, naar Otto Eerelman. Gesigneerd linksonder O. Eerelman, 20e eeuw.

Huidig bod: € 150

Prijsindicatie: € 5

41. Tafelventilator

Chroomkleurige tafelventilator, half roterend en voorzien van drie standen op chromen voet. Derde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

42. Russische lakwerkdoos, Palekh

Russische handbeschilderde Palekh lakwerkdoos met afbeelding van Russisch orthodoxe kerken in winters landschap. Aan de voorzijde gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

43. Mantelklok

Mantelklok, model Napoleonhoed, in houten gefineerde behuizing. Jaren 50/60.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

44. Beeld, Milo

Art Deco stijl bronzen beeld van een panter. Gesigneerd Milo en met L'Art Bronze Qualite France gestempeld. 21e eeuw.

Huidig bod: € 130

Prijsindicatie: € 5

45. Halskettingen

Twee benen halskettingen, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

Prijsindicatie: € 5

46. Wasborden, China

Twee houten Chinese wasborden met florale decoratie. Eerste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

47. Schilderij, F. Wagner

Schilderij van frontaangezicht van Engelse woning met bloemenperken, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd F. Wagner, verso vermelding Biggs & Sons, London. Laatste kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

48. Tegels, Porceleyne Fles

Twee cloisonné tegels van de Porceleyne Fles, Delft. Met afbeelding van de spoorwegstaking, verzet voor het vaderland september 1944 - mei 1945 (ontwerp H.J. Tieman) en inundatie 5 Mei Nederland zal herrijzen 1945 (ontwerp J.H. Schuilenburg).

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

49. Wandbord

Messing wandbord met “Je Maintiendrai” vermelding en de twee Nederlandse leeuwen. Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

50. Afrikaans beeld

Afrikaans houten beeld, midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen