Kavels zoeken

908 zoekresultaten gevonden

906. Hangkast met spiegel

Eikenhouten hangkast met facet geslepen spiegel, begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 35

Prijsindicatie: € 5

907. Bureau

Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

908. Rolluik bureau

Eikenhouten rolluik bureau, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

909. Rolluik bureau

Eikenhouten rolluik bureau, Schotland, gemerkt Angus Manstrie. Begin 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

910. Commode

Eikenhouten commode met wit marmeren blad. Begin 20e eeuw

Huidig bod: € 100

Prijsindicatie: € 5

911. Eetkamertafel

Eetkamertafel met chromen onderstel en glazen plaat. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

912. Kapstok

Palissander houten kapstok met spiegel, circa 1970.

Huidig bod: € 25

Prijsindicatie: € 5

913. Fauteuil

Bruine Art Deco skaileren club fauteuil met stoffen zitting. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen