Kavels zoeken

588 - Schilderij, Oepts

Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Oepts.

Verkocht voor € 160,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

596 - Olielampen

Drie stenen olielampen.

Verkocht voor € 20,00

AziatIca Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd