Veiling: Veiling 23 sessie 2

673. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen

Huisjes Royaal Goedewaagen 9 stuks

685. (Curiosa) Twee pompen

Messing. 20e eeuw

792. (Curiosa) spiegel

In houten lijst. Afm. 145x85x11 cm.

662. (Curiosa) Maastricht aardewerk

H 8 cm. Dragon. 19e eeuw

622. (Kunst) Offset print

Draagt signatuur H. W. Mesdag. Afm. 32x45 cm

563. (Curiosa) Kubistisch kunstwerk

H 40 cm. Onbekende maker.

679. (Curiosa) Lot

Brushwasher ( 27, 5 cm ) en een bord 18e eeuw. Allebei met schade

514. (Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie

Maten: 55 bij 28 cm, 20e eeuw

584. (Curiosa) Schoolkaart

Vrouwen in het verzet (ww2) Afm. beeld. 75x100 cm.

791. (Kunst) Schilderij

Olieverf op paneel. Gelijst. Stadsgezicht met water en een kerk. Afm. 31x23 cm

760. (Etnografica) Masker Bali

Balansmasker (Ying/Yang). H. 19 cm

537. (Antiek) Dienblad met glazen

Allen ca 1900. L dienblad 45 cm.

574. (Curiosa) Speculaasplank

Speculaasplank 49 x 31 cm. Eerste helft 20e eeuw

548. (Curiosa) Vier Perzisch tapijten

Langste 130 cm en de kleinen rond de 60 cm. Handgeknoopt

766. (Etnografica) Houten beeld.

2 figuren aan een ketting. H. 24 cm.

656. (Keramiek) Plateel

H max 13 cm. Een van Willem Stuurman voor Zenith

528. (Kunst) Johan Polet

Houtsnede's op Japans papier, Dans 22x23 cm en Apocalyps 23x21,5 cm. Hierbij een houtsnede van AJ Grootens.

599. (Curiosa) Boheems glas

Boheems glas, 6 glazen, karaf, beker en een wijnkoeler . Midden 20e eeuw

699. (Curiosa) Medailles / onderscheiding

Lot medailles

712. (Kunst) Aquarel Willem Witjens

Afm 23x36 cm. Ca. 1950

1. Kompas in blik.

Kompas in blik.

729. (Kunst) Tekening van een dame

Afm 23x21 cm. Eerste helft 20e eeuw

523. (Aziatica) Japans bord

Een chip en een haarlijn. Bord is 27, 5 cm breed. Ca. 1900

910. (Speelgode) Karmanghia

Volkswagen met tekst op de buitenzijde van de auto, hierbij een Porsche 911 Uitgave Joustra France.

549. (Curiosa) Perzisch tapijt

ca. 193 cm lang

9725 CT Groningen