Veiling: Veiling 23 sessie 2
788. (Curiosa) Art deco lampen
This item contains no English description.
See the Dutch description:
782. (Meubels) J. A. Huizinga
2 vroege stoelen van J. A. Huizinga Groningen, Westersingel. Gemerkt met fabrieksplaatje aan de onderzijde.
571. (Aziatica) Chinese porseleinen Hanen
Hanen 2 stuks hoogte 31 cm
591. (Curiosa) Borden Maastricht en Delft
Borden 10 stuks, grootste bord doorsnede 26 cm. 19e eu 20e eeuw
501. (Aziatica) Vier Chinese borden
18e eeuw. Allemaal met schade. Grootste bord is 25 cm breed.
778. (Etnografica)
Ogonimasker, Nigeria. Jonge mannen trekken bij oogstfeesten met dit masker door het dorp en krijgen daarvoor kleine geschenken. Ook gebruikt voor gerechtelijke beslissingen. H 30 cm
569. (Curiosa) Huisjes Goedewaagen
Huisjes Royal Goedewaagen 5 stuks
509. (Aziatica) Divers lot
Divers; speelgoed eend, theepot h 13 cm,
6 x schoteltjes, 2 x theekopjes, schaaltje en een potje
504. (Curiosa) Gemberpot, Delft
Delft, naar Chinees voorbeeld. 20e eeuw. h 20 cm
678. (Curiosa) Bord Princes Inrene en een kom van max Verboekte
Bord doorsnede 27 cm. Bord niet gemerkt, mogelijk Porceleyne fles.
608. (Curiosa) Lot tin e.d.
Lot tin dienblad, wijnkaraf en twee schalen
681. (Curiosa) Boekenweek geschenken
Boekenweek geschenken 36 stuks, oudste boek 1947 in goede staat
601. (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen
J. A. Huizinga, Westersingel Groningen. 3 stoelen gemerkt met een plaatje aan de onderzijde.
938. (Speelgoed) blikken vliegtuigen
4 stuks hierbij een helicopter.
906. (Speelgoed) Country horse cart
Een likken speelgoed paarden kar met koetsier. In originele doos.
613. (Ceramics) Dutch pottery
Maastricht bord ( 28 cm breed ),Mobach Utrecht ( hoogte 10, 5 cm), Jan van Stolk kom and two others. 5 stuks
9725 CT Groningen