Veiling: Veiling 23 sessie 2
(Porselein) een lot
Een set serveerschalen, dekschalen, borden etc.
(Aziatica) Houten beeld van een geleerde
China, ca. 1950. Hoogte 34 cm. Enige droogtescheurtjes en de hoed moet weer gelijmd worden op het hoofd..
(Speelgoed) Trein en vrachtwagen
Houten trein met 3 wagentjes l 52 cm h 12 cm. Vrachtwagen l 14 cm h 6 cm . ca. 1950
(Curiosa) Donald Duck, Rubber
Met merk van Walt Disney aan onderzijde. H. 29 cm
(Kunst) Olieverf op doek
Afm 39x59 cm. Onduidelijk gesigneerd
(Meubels) J. A. Huizinga
2 vroege stoelen J.A. Huizinga Westersingel, gemerkt met plaatje aan onderzijde
(Tribal art) Afrikaans Ebbenhouten figuur van jezus.
H 70 cm
Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
(Curiosa) Japans Imari en een Chinees e
Lot divers, twee kommetjes, lampenvoet, ei en een bord doorsnede 24,5 cm
(Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout
Servies Maastricht ; schalen 2 x breedte 26 cm, schaal breedte 35 cm, borden 12 breedte 20 cm en een botervloot
(Curiosa) Barbie met toebehoren
Inclusief enige boekjes in een originele kist
(Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach
8 stuks, waaronder Mobach en Ravelli
(Speelgoed) Auto's
Een lot van 7 stuks hierbij een blikken kar.
(Speelgoed) Emmers
Een lot met 4 diverse zandbak emmers met kinder decoraties, hierbij een aantal andere items waaronder 4 gelithografeerde schepjes.
(Curiosa) Wooden objects
Beeldje hout h 24 cm, boekensteun en een trommel
9725 CT Groningen