Veiling: Veiling 23 sessie 2
(Aziatica) Balinees masker
Masker h 22 cm. Tweede helft 20e eeuw
(Speelgoed) Schildpad
Groot model schildpad met mechaniek dat de schildpad gaat bewegen. Onderzijde gemerkt Budapest Lemezarogyar.
(Speelgoed) Dieren
Een lot met 11 opwind en frictie mechaniek blikken dieren. Yone Japan en andere bedrijven.
(Antiek) Kop en schotels
Een lot met 19e eeuwse kop en schotels.
(Antiek) Kop en schotels
Een met 19e eeuwse kop en schotels.
(Speelgoed) Auto's
Een lot met 16 miniatuur blikken auto's waaronder Kevers, Politie auto's, brandweer,
tank etc etc. Veelal made in Japan.
(Curiosa) Gereedschap
Branders met toebehoren max hoogte 46 cm
(Keramiek) Delfts aardewerk
Een lot met delfts blauwe vaasjes. Uitvoering Klinkenberg zeist.
(Kunst) Schilderij
Schilderij 2 stuks 26 x 20 cm/40 x 30 cm aquarel en een van stof
(Aziatica) Divers porselein
China, Japan en andere. 19e en 20e eeu
(Speelgoed) Trein sets
Een lotr van 3 stuks in originele doos.
(Curiosa) Glaswerk
Glas 4 stuks max h 41 cm. Rode vaas licht beschadigd. Mdina / Murano/ Seda
9725 CT Groningen