Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

545. Houten beeld vrouw en man, vermoedelijk Dogon, Mali, tweede helft 20e eeuw

Houten beeld vrouw en man, vermoedelijk Dogon, Mali, tweede helft 20e eeuw

505. Zilver, 17 guldens + 6 rijksdaalders. Nederland 20 e eeuw.

Zilver, 17 guldens + 6 rijksdaalders. Nederland 20 e eeuw.

501. Houten masker, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Houten masker, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

512. Bronzen Jardiniere en kaarsenhouders, Frankrijk, 19e eeuw

Bronzen Jardiniere en kaarsenhouders, Frankrijk, 19e eeuw

509. Messing beeld Krishna die fluit speelt, India, 20e eeuw

Messing beeld Krishna die fluit speelt, India, 20e eeuw

506. Lot diversen (10+) waaronder een relikwie. 19/20e eeuw.

Lot diversen (10+) waaronder een relikwie. 19/20e eeuw. Waaronder: speel fiches, borstel( ivoor), serpentine beeld( besch.) brons voet etc.

518. Houten beeld olifant met jong, India

Houten beeld olifant met jong, India, tweede helft 20e eeuw.

539. Diverse keramiek objecten wo. Zsolnay beeld, 20e eeuw

Diverse keramiek objecten wo. Zsolnay beeld, 20e eeuw

543. Gietijzeren kolenkit ''kikker'', Duitsland, 19e eeuw

Gietijzeren kolenkit ''kikker'', Duitsland, 19e eeuw, met schepje

514. Legeruniform regiment Limburgse jagers, midden 20e eeuw

Legeruniform regiment Limburgse jagers, midden 20e eeuw

483. Een stel houten armleunstoelen met webbing zitting, 20 e eeuw.

Een stel houten armleunstoelen met webbing zitting, 20 e eeuw.

511. Eiken en fineer, antieke speeltafel. rond 1900.

Eiken en fineer, antieke speeltafel. rond 1900.

525. Houten bijzettafel naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw

Houten bijzettafel naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw

477. Divers lot Swarovski, Oostenrijk, 20e eeuw

Divers lot Swarovski, Oostenrijk, 20e eeuw

519. Porseleinen borden Chinoiserie, Samson, Frankrijk, midden 20e eeuw

Porseleinen borden Chinoiserie, Samson, Frankrijk, midden 20e eeuw

432. Lot diversen waaronder een zilveren lorgnet, 20e eeuw.

Lot diversen waaronder een zilveren lorgnet, 20e eeuw.
Lorgnet is gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver)

253. Asterix en Obelix

Asterix en Obelix

308. Singles w.o. Johnny Kraaikamp, Willy Brands en Ramses Shaffy

Singles w.o. Johnny Kraaikamp, Willy Brands en Ramses Shaffy

490. Divers lot o.a. theelepels, kaarsenstandaards, asbak en bekers

Various lot including teaspoons, candle stands, ashtray and cups

504. Eikenhouten spinnenkop bijzettafeltje, ca. 1900

Eikenhouten spinnenkop bijzettafeltje, ca. 1900

537. Reproductie Frans Oerder. 20 eeuw.

Reproductie Frans Oerder. 20 eeuw. Stilleven bloemen.

42. (Literatuur) Stories from the Arabian Nights

Edmund Dulac (illustraties); Laurence Housman - Stories from the Arabian Nights. London: Hodder and Stoughton, [1938 of eerder]. Gebonden in linnen met stofomslag. Gestempelde platten met goudopdruk op de rug. Met vele tipped in illustraties. 8vo (24x17 cm). 245pp.

250. De avonturen van Buck Danny, 29 stuks, jaren 60 / 70

Scenarist J.M. Charlier, tekenaar V. Hubinon, uitgeverij Dupuis. De serie bestaat uit de volgende nummers 1 t/5, 10 t/m 13, 16 t/ 18, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 30 t/m 37 (35 2x) 39 en 40. Softcover. Uitgave 1966 t/m 1974.

538. Wajang pop, 2e helft 20e eeuw.

Wajang pop, 2e helft 20e eeuw.

254. (Strips) Dick Bos. Glashard

Maz (pseud. Alfred Mazure) - Dick Bos. Glashard. Detective beeldverhaal. Den Haag: Maz-beeldbibliotheek, 1969. Reclameuitgave van J. v. Geuns & Co.

9725 CT Groningen