Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

438. Porseleinen plastiek van een papegaai, Goebel, Duitsland, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen plastiek van een papegaai, Goebel, Duitsland, tweede helft 20e eeuw

555. (Curiosa) Ansichtkaarten

Een lot mbt Appingedam 100x

553. (Curiosities) djokja schaal

Staande op 4 pootjes L 35 cm.

546. (Antiek) passerdoos

Houten kist met messing pklaatje en scharnieren, gevuld met m,essinge en benen passers en tekengerei hierbij een aantal meetlatten. Ca 1900

71. (Fotografie) Album Japan

Album met gebatikte kaft en Japanse binding, gevuld met Zwart wit fotograie van een Japanse famile. Ca 1930/40

43. (Boeken) Trijntje soldaats

Het boek van trijntje soldaats Groninger volksvertellingen verzameld door Mevr E.J. Huizinga-onnekes. Met prenten initialne gesneden door Johan Dijkstra Uitgave P Noordhoff 2e druk 1958.

35. (Groningana) Verzameling van reglementen, instructien en dispositien

Gestatueert door zijne koninklijke hoogheid WCH Friso Uitgave Jacob Bolt Groningen 1761. (Band is los rug ontbreekt) Hierbij Extract uit het Resolutie boeck der Stadt Groningen (moderne binding)

560. Bronzen beeld Ganesha, India, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld Ganesha, India, tweede helft 20e eeuw

140. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken over Groningen stad en provincie [totaal 12].

129. (Architectuur) een lot

Een lot met 13 diverse boeken over architectuur, waaronder Architectuur in Nederland 2010/11 en Repertorium voor de Geschiedenis der Bouwkunst van J. J. Vriend. [Totaal: 13].

279. Strips, Natasja deel 1 t/m 21, Lady S. deel 1 t/m 6

Natasja deel 1 t/m 21, Lady S. deel 1 t/m 6. 28 stuks

311. Diverse elpees o.a. verzamelboxen klassiek

Verzamelboxen 14 stuks en elpees 39 stuks.

104. (Sport) Gesigneerd: The Golden Kyokushin and K-1 Encyclopedia

Willem Brunekreef - The Golden Kyokushin and K-1 Encyclopedia. Uitgave in eigen beheer, z.j. Gesigneerd door de auteur, met opdracht aan de Groninger schrijver Karel ten Haaf (1962-2019). Met vele statistieken, foto's etc. van Kyokushin and K-1. 260pp. 4to (30x21 cm).

106. (Hobby) Uitgebreid lot boeken over tuinen en tuinieren

Een lot van 12 boeken over tuinen, bloemen en planten [Totaal: 12].

114. (Kunst) Een lot over keramiek, waaronder Britse pottenbakkerskunst

Een lot boeken over keramiek, de meeste over Brits porselein en pottenbakkerskunst etc. [Totaal: 8].

534. Houten stoelen, Amsterdamse school, Holland, ca. 1920

Vier Amsterdamse school stoelen

47. (Kunst) Taschen Interiors (4 delen)

Een lot van 4 uitgaves van Taschen over interieurs: Paris Interiors; London Interiors, Berlin Interiors en New York Interiors. Met vele fraaie illustraties in kleur. [Totaal: 4].

94. (Filosofie) een lot

Een lot van 10 boeken met betrekking tot filosofie, waaronder Hans van Rappard en Michiel Leezenberg (red.): Wereldfilosofie (Wereldbibliotheek, 2010) en Laurens ten Kate (samenst.): Encyclopedie van de Filosofie (Boom, 2007). [Totaal: 10].

38. (Socialisme) W. I. Lenin. Verzamelde Werken + 1 andere serie

Mr. A. S. de Leeuw e.a. (reds.) - W. I. Lenin. Verzamelde Werken. Amsterdam: Uitgeverij Pegasus, 1936/1939. 9 van de 12 delen: deel 9, 11 en 12 manco. Uniform gebonden in rood linnen. Hierbij: L. Trotzki - Geschiedenis der Russische Revolutie. 4 van de 5 delen (deel 2 ontbreekt). Amsterdam: E. M. Querido, 1936.

27. Ernest Hemingway - A Moveable Feast 1e druk

Ernest Hemingway - A Moveable Feast. London: Jonathan Cape, 1964. (1e druk). Hardcover, goudopdruk op de rug. Stofomslag manco. 192pp.

23. (Literatuur/boekbanden) - 2 romans van Is. Querido

Is. Querido, Menschenwee. Roman van het Land. Haarlem: De Erven F. Bohn, [1903]. Met bandontwerp van Willem Karel Rees (1880-1962). 447pp. + Hierbij een andere titel van Is. Querido in een fraaie band: Kunstelaarsleven. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1906. Twee delen in een band: 276; 284pp. Beide boeken gebonden in linnen. 8vo (22x17 cm).

415. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een motenmand, sigarettendoos en een Japans doosje, 20e eeuw

507. Zilver/onedel, lot diversen. 20e eeuw.

Zilver/onedel, lot diversen. 20e eeuw. Waaronder: asbak+ metalen doosje, beiden onedel. De rest is zilver.

521. Houten beeld, Kongo, tweede helft 20e eeuw

Houten beeld, Kongo, tweede helft 20e eeuw

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen