Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

485. Munten en medailles, wo. zilver, Nederland, Oekraïne, 17e, 19 en 20e eeuw

Munten en medailles, Nederland, Oekraïne, 17e, 19 en 20e eeuw
Wo. ......zilveren munten. Medailles gegevens aan officier van leger van Oekraïne.

429. Lampenvoer, kinderfles en koffiekan, divers lot, 19e en 20e eeuw

Lampenvoer, kinderfles en koffiekan, divers lot, 19e en 20e eeuw

464. Etnografie en volkskunst, 19e en 20e eeuw

Etnografie en volkskunst, 19e en 20e eeuw

489. Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw

Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw

556. Bronzen beeld Saraswati, Tibet, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld Saraswati, Tibet,tweede helft 20e eeuw

91. Woordenboeken Van Dale

Woordenboeken; Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal, H. Kuiper Jr, . 4e uitgave. 's-Gravenhage en Leiden e.a.: Martinus Nijhoff en A. W. Sijthoff, 1904. Hierbij: I. M. Calisch, New Complete Dictionary of the English and Dutch Languages (...) 2nd edition. 1 deel (van 2): Dutch-English. Tiel: H. C. A. Campagne & Zoon, z.j. [ca. 1892]. [Totaal 2].

57. (Kunst) Sevres

Revue de la Societe des Amis du Musee National de Ceramique. 13x, waarvan 5 in linnen foudraal.

575. (Kunst) Johan Hemkes

Ets bij groningen Landschap met met molen. Inglijst achter passe-partout. Afm 45x20,5 cm. hierbij aquarel met voorstelling van het poortershuisje te Groningen. Onduidelijk gesigneerd deels onder passe-partout. Afm 29x23 cm.

589. (Instrumenten) Trompet

In bijhorende koffer. DG Brass

26. (Geschiedenis) Thomas Babington Macaulay - The History of England + enkele andere

Thomas Babington Macaulay - The History of England from the Accession of James II. London: J. M. Dent & Co, z. j. [ca. 1910]. 3 delen, Uniform gebonden, slappe kaft. Hierbij: 3 andere uitgaven: Henry H. Milman - The History of the Jews (2 banden); The Republic of Plato (beide uitgave J. M. Dent) en Ruskin - The Seven Lamps of Architecture (uitgave George Allen, London). [Totaal: 7].

312. Diverse elpees o.a. filmmuziek

Diverse elpees 56 stuks.

320. Groot lot diverse elpees o.a. 22 verzamelboxen o.a. Maria Callas. Enkele elpees 64 stuks o.a. Schubert en Mozart.

Groot lot diverse elpees o.a. 22 verzamelboxen o.a. Maria Callas. Enkele elpees 64 stuks o.a. Schubert en Mozart.

576. (Kunst) A.W. van Munster

2x ets met Aelbrechtskolk ingelijst. Afm 28x21 cm.

39. Album met foto’s

Oblongformaat zwart album, gevuld met veelal albumine foto's van topografische onderwerpen, familie en foto's van kunst uit de periode 1870-1910. Topografisch onder andere Amsterdam. Scheveningen, Parijs en meer. Circa 200 fotografische afbeeldingen.

577. (Kunst) Johannes Eerdmans 1950-heden

Olieverf op paneel Stiileven met fruitschaal en antiek kan. Afm 40x50 cm.

413. Wandbord met voorstelling van een fazant, Makkum, Holland, tweede helft 20e eeuw

Wandbord met voorstelling van een fazant, Makkum, Holland, tweede helft 20e eeuw

588. (Curiosa) Postzegel album

Een uitgebreid lot

579. (Sieraden) Barnstenen ketting

Barnstenen ketting en 1 andere

305. Elpees o.a. Fats Domino, Ben Goodman.

Elpees o.a. Fats Domino, Ben Goodman. 23 stuks

437. Houten pianokruk, begin 20e eeuw

Houten pianokruk, begin 20e eeuw

450. Metalen brandblussers, Cosmos en Simplus, 20e eeuw

Metalen brandblussers, Cosmos en Simplus, 20e eeuw. Niet voor blusdoeleinden maar alleen decoratief

492. Keramiek, vleesschalen en een bord wo. Shrewbury's, begin 20e eeuw

Keramiek, vleesschalen en een bord wo. Shrewbury's, begin 20e eeuw

498. Aardewerk Majolica schotel, Holland ca. 1700

Aardewerk Majolica schotel, Holland ca. 1700

549. Wandbord Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967, Makkum, tweede helft 20e eeuw

Wandbord Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967, Makkum, tweede helft 20e eeuw

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen