Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

631. (Kunst) een lot over keramiek

Een lot met boeken over keramiek, waaronder een aantal over porselein. Onder andere: George Savage e.a. - An Illustrated Dictionary of Ceramics en Maria Penkala - European Porcelain. [Totaal: 11].

633. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 10 Hoytema-Kalenders: 1984 tot en met 1988; 1991; 1992; 1995; 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 10].

649. (Kunst) een lot

Een divers lot kunstboeken, waaronder enkele over schilderkunst en over industriele vormgeving. [Totaal: 16].

852. Porseleinen kom met draken en griffioenen, Japan, ca. 1910

Porseleinen kom met draken en griffioenen, Japan, ca. 1910

853. Aardewerk Yixing theepotje, China, midden 20e eeuw

Aardewerk Yixing theepotje, China, midden 20e eeuw

768. Loper China, 20e eeuw

Wollen loper China, 20e eeuw.

769. Print op papier, Keith Haring, eind 20e eeuw

Print op papier, Keith Haring, eind 20e eeuw

905. Vaas en trommel cloisonné

Cloisonné vaas en trommel eerste helft 20e eeuw

926. Vogelkooi, eerste helft 20e eeuw

Oude vogelkooi met voederbakjes

921. Kaastonnen

Kaastonnen begin 20e eeuw

923. Aardewerken beelden, Sancai, China, eerste helft 20e eeuw

Aardewerken beelden, Sancai, China, eerste helft 20e eeuw

963. Een divers lot fantasiekaarten en topografische kaarten

Een lot met in totaal ca. 250 topografische kaarten en fantasiekaarten, meest uit de periode 1900-1970. Veelal gelopen.

968. Glazen lamp, Tiffany stijl, eind 20e eeuw

Hanglamp in de stijl van Tiffany eind 20e eeuw

984. Zilver, lot 20 stuks theelepels en 1 andere Nederlands 19/20e eeuws.

Zilver, lot 20 stuks theelepels en 1 andere Nederlands 19/20e eeuws. Bestaande uit: A. 6 dezelfde lepels, 5 dezelfde lepels, 3 x 2 dezelfde lepels, 3 verschillende lepels en 1 suikerschep.

655. (Erotica) 12 delen uit de Eros Coop-serie

Don Perkins e.v.a. - De opwindende avonturen van Kali, Wilde avonturen, Zeven erotische minuten e.v.a. - Vianen, ECI, ca. 1980. Hardcovers, linnen met stofomslag. Ca. 150pp per deel. [Totaal: 12].

600. (Kunst) een lot veilingcatalogi

Een lot met 13 veilingcatalogi uit de jaren '20 en '30 van de 20e eeuw, in halflinnen map. 11 stuks van veilingen (van kunst, zilver, juwelen, aardewerk, etc.) bij Frederik Muller & Co, Doelenstraat 16-18 Amsterdam, de overige 2 van veilingen bij A. Mak, Rokin 13 te Amsterdam. Enkele gidsen met afbeeldingen en/of platen. Tekst in het Frans en Nederlands.

606. (Militaria) Een lot kleine publicaties

Een lot met ca. 25 kleine publicaties van de Geallieerden, waaronder een aantal woordenboekjes en enkele titels over de oorlogsvoering van Groot-Brittannie.

664. (Literatuur) Alle de Werken van Jacob Cats

J. W. Kaiser (gravures); Jacob Cats: Alle de Werken van Jacob Cats. Zwolle, De Erven J. J. Tijl, ca. 1870. Met vele staalgravures.

1005. Satsuma servies, Japan, eerste helft 20e eeuw

Satsuma servies, Japan, eerste helft 20e eeuw
Zes kop en schotels, theepot, suikerpot en melkkan.

900. Dinky Toys, 3 bussen, 1940

Franse Dinkys Autocar Chausson 29F, (blauwe en rode versie) Autobus Parisien Somua Panhard (bodem plaat doormidden)

902. Verzilverde servetringen en borrelglazen, tweede helft 20e eeuw

Verzilverde servetringen en borrelglazen, tweede helft 20e eeuw

864. Porseleinen Swiebelmuster kinderservies in originele cassette, Tjech republic, eind 20e eeuw

Porseleinen Swiebelmuster kinderservies in originele cassette, Tjech republic, eind 20e eeuw

637. (Kunst) een lot

Een lot kunstboeken, onder andere over Toulouse Lautrec en Munch. [Totaal: 13].

1000. Offset foto Groningen, Tussen Beide Markten

Een offset foto van Groningen, Tussen Beide Markten in het begin van de 20e eeuw. Gelijst.

1006. Porseleinen vazen, China, 19e eeuw

Porseleinen vazen, China, 19e eeuw

9725 CT Groningen