Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

891. Divers lot

Divers lot kikker van natuursteen, beeld aardewerk en beeld van marmer.

895. Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900

930. Borrellepels

Twee dozen met zilveren borrellepels

928. Barnsteen halsketting, tweede helft 20e eeuw

Barnsteen halsketting, tweede helft 20e eeuw

903. Aardewerken testen en stoofjes, Holland / Friesland, 19e en vroeg 20e eeuw

Aardewerken testen en stoofjes, 19e en vroeg 20e eeuw

907. Divers lot o.a. Jugendstil vaasjes

Divers lot o.a. Jugendstil vaasjes

914. Zilver, Lot van 3 stuks kandelaars. 1e helft 20e eeuw.

Zilver, Lot van 3 stuks kandelaars. 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit een grote kandelaar gemerkt: Reed & Barton weighted ( verzwaard) en twee kleinere kandelaars tevens verzwaard en 1 gemerkt: Klein zwaard.

911. Divers lot, theelepels, lakdoos en parfumfles, 20e eeuw

Theelepels een set van zes stuks, theelepels van steden, parfumfles en lakdoos.

908. Messenleggers, sierbord, beelden en dienblad.

Vier messenleggers, beeld vogel, beeld kat Rosenthal, sierbord Hutschenreuther, dienblad.

912. Een album met fantasiekaarten

Een album fantasiekaarten, grotendeels gevuld, ca. 250 stuks. Hierbij een aantal topografische ansichten. De kaarten zijn veelal gelopen.

918. Divers lot o.a. houten doosjes

Divers lot o.a. houten doosjes, mini schommelpaard, houten peer

948. Divers lot koper

Divers lot koper o.a. ketels en een emmer. Een ketel gedateerd 1874.

929. Aziatisch keramiek divers, China, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

Aziatisch keramiek divers, China, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw

950. Glazen voorraadpotten in tonvorm, Holland, ca. 1900

Twee glazen voorraadpotten met originele glazenstop

932. Porseleinen gemberpotten een een tinnen sigarettendoos, China, ca. 1900

Porseleinen gemberpotten een een tinnen sigarettendoos, China, ca. 1900

954. Divers bestek zilver o.a. mes, vork, lepel en suikerlepel, ca. 1950

Divers bestek zilver o.a. mes, vork, lepel en suikerlepel. Jaarletter P, 1950 Nederlands zilver

931. Porseleinen vaas met bamboe decor, Arita, Japan, ca. 1900

Porseleinen vaas met bamboe decor, Arita, Japan, ca. 1900

933. Porseleinen vaas, met "'double happiness'' decor, China, 19e eeuw

Porseleinen vaas, met "'double happiness'' decor, China, 19e eeuw

938. Porseleinen Imari borden, Japan, 19e en 20e eeuw

Porseleinen Imari borden, Japan, 19e en 20e eeuw, 9 stuks

962. Schilderij, olieverf op doek, hond

Schilderij van een hond, olieverf op doek eerste helft 20e eeuw

941. Houten beeld met ivoren delen, Japan, ca. 1900, Meiji periode

Houten beeld met ivoren delen, Japan, ca. 1900, Meiji periode

979. Metalen stoel met blauwe puffy skai leren bekleding, midden 20e eeuw

Metalen stoel met blauwe puffy skai leren bekleding, midden 20e eeuw

944. Porselein, Kom, Amsterdams Bont, China, ca. 1720, Kangxi periode

Porselein, Kom, Amsterdams Bont, China, ca. 1720, Kangxi periode

969. Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70

Grafische druk "Appels".

651. G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen (1880) + 1 andere

G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen. 's-Gravenhage: Henri J. Stemberg, 1880. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. 218pp. Hierbij: Joh. van Volten - Nederland tijdens den Volksopstand tegen Spanje, 1564-1581, naar de Oorspronkelijke bescheiden. 2 delen in 1 band. Schiedam: H. A. M. Roelants, 1872. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. [Totaal: 2].

9725 CT Groningen