259. Kristal/zilver, mosterdpot+ lepel, Oostenrijks/Hongaars midden 19e eeuw/Nederlands 1987.

Kristal/zilver, mosterdpot+ lepel, midden 19e eeuw. Kristallen pot met zilveren deksel+ zilveren lepel. Nb. De voet is van latere datum en Nederlands. Gemerkt: klein zwaard, meesterteken: v.Kempen en Begeer Voorschoten én gegraveerd: 30 november 1987. De deksel en de lepel zijn van Oostenrijks/ Hongaarse afkomst Gemerkt: Adelaar, 13 ( 13 loth= 812/1000 zilver) ca. midden 19e eeuw en meesterteken: onbekend ( zie foto's)

Kavelnummer en naam 259. Kristal/zilver, mosterdpot+ lepel, Oostenrijks/Hongaars midden 19e eeuw/Nederlands 1987.

Hoogte: 13 cm.

Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen