258. Zilver, zogenaamde sterling sweetmeat dish. rond 1900.

Zilver, zogenaamde sterling sweetmeat dish. rond 1900. Sweetmeat= suikergoed. Ronde schaal met klassieke bewerkte rand. Gemerkt: Sterling. Herkomst vermoedelijk VS.

Kavelnummer en naam 258. Zilver, zogenaamde sterling sweetmeat dish. rond 1900.

Diameter: 25.5 cm. Hoogte: 7.5 cm. Gewicht: 420 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen