332. Zilver, 5-armige Art deco kandelaar, ca. 1925.

Zilver, 5-armige Art deco kandelaar, ca. 1925. Gemerkt: Diverse merken waaronder Zwitserse merken. Stad Baden en o.a. "st. Eloy. tevens Duist gemerkt: Keizerskroon + halve maan en 835 ( 835/1000 zilver) en andere: Wilkens & söhne. Én "V" Nederlandse belastingkeur voor vreemd(=buitenlands) zilver. Vermoedelijk is de kandelaar in Duitsland of Zwitserland gemaakt en uitgevoerd naar Zwitserland of Duitsland óf andersom en uiteindelijk in Nederland terechtgekomen vandaar de keur "V" voor buitenlands zilver. De kandelaar/ voet is vermoedelijk verzwaard.

Kavelnummer en naam 332. Zilver, 5-armige Art deco kandelaar, ca. 1925.

Hoogte: 24.5 cm. Grootste breedte: 29.5 cm. (bruto) Gewicht: 825 gram.

Conditie Redelijke/goede conditie . In de stam in het midden een kleine scheur + restauraties en kleine scheur onder de middelste kaarshouder( zie foto's)
Startbod€ 100
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen