331. Zilver, Art deco vaas, Voorschoten 1923.

Zilver, Art deco vaas, Voorschoten 1923. De vaas is verzwaard in de voet. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter N= 1923 en meesterteken: Koninklijke Begeer en Vos Voorschoten.

Kavelnummer en naam 331. Zilver, Art deco vaas, Voorschoten 1923.

Hoogte: 19.5 cm. Bruto gewicht: 157 gram.

Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen, hier en daar gedeukt. ( zie foto's)
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen