248. Zilver, bonbonschaal, Steenwijk 1940.

Zilver, bonbonschaal, Steenwijk 1940. Uitgevoerd met geschulpte rand en gegraveerde versieringen. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter F=1940 en meesterteken: Visser & Bijkerk Steenwijk.

Kavelnummer en naam 248. Zilver, bonbonschaal, Steenwijk 1940.

17 x 11.7 x 3.7 cm. ( L x Br. x H). Gewicht: 130 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen