247. Zilver, zeer klein (dien)blad Sneek 1904.

Zilver, zeer klein (dien)blad Sneek 1904. Uitgevoerd met geschulpte rand en gegraveerde versieringen. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter U=1904, meesterteken: A de Haas Sneek en andere merken.

Kavelnummer en naam 247. Zilver, zeer klein (dien)blad Sneek 1904.

13.5 x 10.5 ( L x Br.). Gewicht: 129 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen