Veiling: Veiling 27 sessie 1

76. Celadon aardewerk vazen en schalen,Zuid Korea, 20e eeuw

Celadon aardewerk vazen en schalen, Zuid Korea, 20e eeuw

Prijsindicatie: € 60 - € 120

77. Helmen

Twee oude brandweer helmen midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

78. Porseleinen Imari schotels, China, eerste helft 18e eeuw.

Drie Imari schotels, begin 18e eeuw.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

79. Koperen doofpot en tinnen kraantjeskan

Antieke koperen doofpot met messing deksel en rood met sterren beschilderde kraantjespot circa 1900.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

80. Accordeon Hohner

Kinder accordeon Mignon Hohner Duitsland circa 1950/1969.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

81. Servies Beatrix Maestricht Holland

Servies gemaakt vanaf 1938 ter ere van de geboorte van Prinsses Beatrix. Vier borden, een sauskom, een onderschaal en drie serveerschalen.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

82. Lot kroonluchter pegels

Lot verschillende glazen en kristallen kroonluchter pegels.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

83. Vintage handtassen

Zes vintage leren handtassen.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

84. Art Deco halfdoll

Art Deco halfdoll van porselein met satijnen rok originele staat.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

85. Japans servies

Acht Japans porseleinen theekopjes versierd met verschillende vogels 1985 hierbij een bord en een schaal.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

86. Lot divers porselein

Drie porseleinen beelden een gemerkt W&A GDR 1952 (East German Grafenthal Lippelsdorf porcelain), een gemerkt JHR K. Tutter (Karl Tutter voor Hutschenreuter).

Prijsindicatie: € 60 - € 120

87. Kandelaren

Twee kandelaren een verzilverd en een messing.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

88. Lot divers aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

89. Blikken en een kaptafelset

Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

90. Lot beelden

Drie verschillende vrouwen figuren van porselein en aardewerk allen 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

91. Japans lakwerk met waaiers

Twee Japans lakwerk dozen een met waaier en een losse waaier uitgevoerd met parelmoer.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

92. Karaffen en glazen

Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

93. Divers lot been

Lot met bewerkte benen voorwerpen waaronder verschillende doosjes en een miniatuur spinnenwiel (incompleet) begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

94. Accordeon

Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

95. Gero bestek

Groot lot Gero bestek.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

96. Divers lot porselein

Lot divers porselein waaronder een tabakspot, bloembak, kabouters en dierfiguren.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

97. Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

98. Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Houten beeld en houten standaards, China, 20e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

99. Bronzen bellen

Twee bronzen bellen de grootste bel is aan twee kanten gedecoreerd met een engel en onder aan de rand met een gebloemd motief eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

100. Tafelklok

Messing Tafelklok met bel en emaile wijzerplaat gemerkt B pendules made in Holland.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

9725 CT Groningen