Veiling: Veiling 27 sessie 1

95. Gero bestek

Groot lot Gero bestek.

91. Japans lakwerk met waaiers

Twee Japans lakwerk dozen een met waaier en een losse waaier uitgevoerd met parelmoer.

154. Divers lot aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een Art Deco porseleinen tegel dienblad met verhoogde nikkelen rand.

174. Barbies

Twee Barbie poppen waarvan een met originele doos.

68. Mandolinebanjo

Oude mandolinebanjo tweede helft 20e eeuw snaarinstrument dat zich laat bespelen als een mandoline maar klinkt als een banjo.

214. Schilderij, olieverf op paneel

schilderij van een landschap olieverf op paneel midden 20e eeuw.

308. Divers lot

Lot diverse curiositeiten waaronder een aantal parelmoeren doosjes, een houten postzegeldoos, bril in koker en veel meer.

198. Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw

Koperen tabakspot, stoof, doofpot en een kruik 19e en vroeg 20e eeuw.

279. Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.

Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.

5. Porseleinen beelden Goebel

58. Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

78. Porseleinen Imari schotels, China, eerste helft 18e eeuw.

Drie Imari schotels, begin 18e eeuw.

153. Vintage handtassen

Zes vintage handtassen waaronder Dolce & Gabbana en Moschino.

183. Divers lot

Divers lot curiositeiten waaronder een rammelaar, fotolijsten, parfumflesje.

209. Aardewerk divers lot

Divers lot aardewerk waaronder twee karaffen, vier vazen, een brander, vijf beeldjes en een schaal.

242. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

55. Modelauto's Franklin Mint

Zes verschillende Franklin Mint precision models 1989.

66. Beeld Egypte

Stenen beeld van farao.

70. Wandtegels Porceleyne Fles

Drie wandtegels met stadsgezicht, van Delft Oosterpoort, Delft oude kerk "de scheve Jan" en een andere.

86. Lot divers porselein

Drie porseleinen beelden een gemerkt W&A GDR 1952 (East German Grafenthal Lippelsdorf porcelain), een gemerkt JHR K. Tutter (Karl Tutter voor Hutschenreuter).

231. Masker Kameroen

Gebruikt bij festiviteiten om de doden te eren.

335. Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900

Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900

43. Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw

Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw.

276. Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.

Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.

212. Divers lot curiosa

9725 CT Groningen